AS Instrument Polska
Polish
English
Nowości » Easy-Laser E530
Easy-Laser E530

Najnowszy system Easy-Laser E530  do osiowania maszyn wirujących. Prosty w obsłudze i do opanowania zestaw wyposażony jest w duży kolorowy wyświetlacz 5,7” oraz wykorzystuje w menu łatwy do zrozumienia system ikon i zminimalizowaną ilość tekstu.

 

Detektory 2-wiązkowe wykorzystują technologię True PSD o nieograniczonej rozdzielczości a wbudowane inklinometry na bieżąco kontrolują położenie detektorów w przestrzeni zwiększając dokładność i powtarzalność pomiarów.

Uzupełnieniem funkcji osiowania poziomych i pionowych maszyn są funkcje Kulawej stopy, Osiowania przekładni pasowych oraz pomiar w trybie tzw. zegarowym. Dostępne są funkcje diagnostyczne : pomiar drgań i stanu łożysk tocznych w jednostkach -g. Czytnik kodów kreskowych umożliwia szybkie rozpoznanie maszyny i przejście bezpośrednio do trybu pomiarów.

 

System E530 jest obecnie jedynym systemem laserowego osiowania maszyn na rynku z 3- letnim okresem gwarancji. Ponadto producent w razie potrzeby oferuje 48-godzinną usługę tzw. Express Service .

 


.do góry