AS Instrument Polska
Polish
English
Imprezy » ENERGIA–MEDIA–UTRZYMANIE RUCHU 2011
ENERGIA–MEDIA–UTRZYMANIE RUCHU 2011

W dniach 1-2 września 2011 w Wieliczce firma humac sp. z o.o  zorganizowała konferencję techniczną z cyklu ENERGIA – MEDIA – UTRZYMANIE RUCHU. Zaprezentowano w szczególności  energooszczędne technologie, przykłady dobrej praktyki obiektowej oraz skuteczne metody postępowania w utrzymaniu ruchu – na co dzień i w sytuacji awaryjnej.

Ze względu na tematykę, spotkanie dedykowane było w głównej mierze  szefom wydziałów, technicz-nej kadrze kierowniczej, inżynierom obiektowym, automatykom, energetykom w przemyśle, utrzymaniu ruchu, ale program konferencji został tak przygotowany, aby każda osoba, której praca dotyczy tematyki energii i zarządzania procesami w przemyśle mogła znaleźć coś interesującego dla siebie.

Podczas dwudniowego spotkania 90 uczestników wysłuchało ciekawych prezentacji, a wieczorem wszyscy zaproszeni goście spotkali się na kolacji, aby przy lampce wina porozmawiać i podzielić się wrażeniami.

Firma AS Instrument Polska starała się zwrócić uwagę na swoją ofertę zarówno w postaci stoiska podczas konferencji jak i biorąc aktywny udział w konkursach oraz aktywnie wspomagając przyjęty bardzo entuzjastycznie występ tancerek ─ gwiazdy wieczoru.

 


.do góry