AS Instrument Polska
Polish
English
SPM Instrument » LINELAZER
LINELAZER

Firma SPM Instrument AB informuje, że wielofunkcyjny przyrząd Leonova został wzbogacony o nowe rozwiązanie o nazwie LineLazer tworząc pakiet Aligner


Wykorzystując możliwości przyrządu Leonova jest wprowadzona nowa funkcja wbudowana do przyrządu współpracującego z zewnętrznymi detektorami laserowymi, komunikującymi się drogą radiową.

Jest to pierwsza funkcja bazująca na laserowych detektorach umożliwiających osiowanie maszyn.
Jest ona wynikiem pracy Działu Rozwoju SPM Instrument AB Szwecja bazując na praktycznych doświadczeniach oddziałów w Holandii i firmy Status Pro w Niemczech.

Nowe funkcje osiowania maszyn do platformy Leonova™ są naturalnym krokiem SPM w celu spełnienia oczekiwań naszych klientów oraz rozwoju tego sprzętu w przyszłości.

System osiowania wałów LineLazer™ był prezentowany z dużym sukcesem na tegorocznych targach w Goteborgu, Birmingham, Antwerpii oraz Hanowerze.

Oprogramowanie w menu Leonova™ zostało opracowane dla operacji osiowania poziomego 
i pionowego. Ponadto mierzy miękką stopę oraz umożliwia wykorzystanie kompensacji termicznej w ustawieniu ostatecznym. Komunikaty na ekranie prowadzą poprzez proces osiowania do łatwo interpretowanych wyników pomiarów, a wszystkie korekty są śledzone na bieżąco w trybie żywego ekranu.

 

 


.do góry